פורץ דלתות

פורץ דלתות מומחה יכול להחזיר לכם את הביטחון והשקט לחיים שלכם – אל תגידו שלא אמרנו.

במאמר הבא נתעסק בעיקר בכל המשתנים שיש סביב פריצת דלתות, נתעמק ונבחן למה זה חשוב, למה בכלל צריך שמישהו יפרוץ לנו את הדלת, מה זה אומר לגבינו, מה זה אומר בכלל והאם יש משהו שאנחנו יכולים לעשות כדי למנוע את זה.

ותאמינו לנו שיש הרסה כוח בידיים שלנו כדי להשפיע אפילו על הדלת שלנו ובטח להשפיע על ההחלטות שלנו – אז איזה פורץ דלתות אנחנו נבחר? למה? כמה זה עולה? ואיך מתגברים על החרדה הזאת? איך מחזירים את השקט לחיים? למה אתם מחכים, תצללו הישר לעולם של פריצות הדלתות המידע מחכה לכם.

מתי יש צורך בפורץ דלתות?

הכניסה לבית שלנו או למשרד או לחנות או לא משנה לאן, לרוב, נעולה במפתח! תמיד יש לנו מפתחות בכיס, אין ספק שמתישהו אנחנו נצטרף מפתח. מה עושים אם הכל קורס? אם אין לנו איך לנעול או לפתוח את הדלת? מה עושים אם איבדנו את הצרור שלנו? אנחנו לגמרי מרגישים שחרב עלינו עולמנו לא כך? הגיע הזמן לעשות קצת סדר בעולם פריצות הדלתות, כי סביר להניח שלכולנו זה קרה לפחות פעם אחת, ולהבין מתי יש בכלל צורך בפורץ דלתות.

במהלך החיים בטוח נתקל לפחות בפעם אחת שנצטרך להזמין פורץ דלתות. למה? לעיתים זה מגיע מהסיבה הפשוטה ביותר, איבדתם את המפתחות. זה לחלוטין משהו לא שכיח ויכול לקרות לכל אחד ואחת. אחד הפחדים הכי גדולים שיש במקרה כזה, מעבר לחוסר יכולת לנעול או לפתוח את הדלת, הוא שחלילה תהיה גישה למישהו שהוא לא אנחנו! ואז אנחנו לגמרי בבעיה. חשוב מאוד ליצור קשר עם פורץ דלתות מוסמך – שימו לב לא כל מנעולן הוא פורץ דלתות לכן יש לבדוק זאת היטב. כמובן שיש לבחור מישהו עם מוניטין טוב וכזה שיודע את העבודה והוא בעל ניסיון טוב.

עוד סיבה היא מפתח שבור – אז יש מפתחות שנעלמו לנו, נאבדו או כל דבר אחר ויש גם מפתחות שנשברו. זה קורה לא מעט, בדרך כלל בגלל בלאי. הכל טוב ויפה אם המפתח נשבר מחוץ לדלת, אך אם הוא נשבר בתוך המנעול יש סיבה לדאגה, אתם לא תוכלו לנעול או לפתוח לכן מומלץ מאוד לפנות לפורץ דלתות. עוד סיבה היא – מנעול התקלקל. כן כן גם זה יכול לקרות, כמו שכל דבר יכול להתקלקל פתאום גם המנעול עצמו יכול להתקלקל. במקרים כאלה הם לא יעבדו כמו שצריך ויכולים אפילו להיתקע ולסרב להיפתח – אז מה עושים? קוראים לפורץ כמובן.

מדוע מומלץ להיעזר בפורץ דלתות מקצועי?

אין ספק שכולנו מכירים את הבעיה הזאת, ננעלנו מחוץ לבית, הדלת אינה נפתחת ולא משנה מה אנחנו עושים או מנסים לעשות פשוט יורד לדמיון. ובעקבות כך גם אנחנו, החרדות מתחילות לצוץ, הפחדים של מה יקרה עכשיו, נשימה כבדה ומה לא? הפתרון הכי ברור שיש הוא לקרוא לפורץ דלתות מומחה. פורץ דלתות שיגיע במהירות ויעניק לנו שוב את הביטחון שנעלם לנו. פורץ כזה יגיע עם ניסיון ובעל ידע וכלים כדי להתמודד עם הדלת ולפתוח אותה, ולא משנה איזו דלת. וכן שימו לב שבוחרים בפורץ דלתות אמין שיש לו תעודת הכשרה ואפילו תעודת יושר שמגיעה מהמשטרה, זה מקצוע חשוב שצריך שיהיה לו את כל התעודות האלו.

כיצד לבחור מנעולן פורץ דלתות?

חשוב מאוד להגיע לפורץ אמין מאוד ובעל ניסיון רב בתחום. שימו לב שיש תמיד לבדוק תגובות של לקוחות אחרים, לחפש את האתר של הפרוץ במידה ויש לו. לבדוק מה הוא מציע לכם, מה הוא מבקש והאם הוא עומד בדרישות שלכם, שימו לב לניסיון שלו, תסתכלו על תמונות במידה וקיימות. פשוט אל תפספסו שום פרט. חשוב מאוד להתקשר ולדבר עם הפרוץ בטלפון. לעיתים בשיחה אחת בלבד אפשר להבין מי האדם שנמצא מאחורי המכשיר, תרגישו את הקול שלו, את הטון ואת האיכות וכמובן תכירו אותו ואת המחירים, אל תתביישו. שימו לב למחירים והכי חשוב, מעבר לכסף – אל תתפשרו על מישהו שממש טוב בתחומו! ואל תגידו שלא אמרנו.

כמה עולה שירות פריצת דלת?

לרוב טווח המחירים נע בין אדם לאדם, אך זה בערך עומד על 300 – 450 שקלים פלוס מינוס, כמובן אם אין דרישה כזו או אחרת להחלפת חלקים מסוימים. יחד עם זאת אם זה מגיע למצב שזבו צריך להחליף מנעול כנראה שזה יהיה תוספת במחיר – כי המנעול לא כלול בפריצת הדלת. וכמובן שזה תלוי באיזה מנעול אתם בוחרים.  אל תשכחו שרצוי שרצוי לשוחח עם מנעולן לפני שמחליטים להזמין פורץ דלתות כדי לברר את המחיר ולהבין את כל המשתנים – ככה תהיו רגועים ותדעו את טווח המחירים לפני שזה קורה בפועל. אל תתפתו לפנות למישהו בעל ניסיון פחות כדי לקבל מחיר נמוך יותר למרות שלעיתים זה מפתה – בפריצת דלתות עליכם לבחור את הכי טוב שקיים.

באילו מצבים נדרש להזמין מנעולן לפריצת דלתות?

רוב הסיכויים שאם הדלת נפרצת יש ורך גם להתקין מנעול חדש, ואין לכם סיבה לדאגה כי פורץ דלתות שהוא גם מנעולן יכול להביא איתו מגוון רחב של מנעולים שאתם אפילו לא תוכלו לבחור- אבל הוא יעזור לכם להתאים את הדבר הכי נכון לדלת שלכם.

אל תשכחו כי צריך לבקש מפורץ הדלתות שמגיע אליכם להזדהות, אל תחששו לבקש תעודה רשמית של עבודתו ואפילו לדרוש קבלה או חשבונית שעליה רשום גם עכל מה שנעשה וגם את הפרטים של האדם שביצע את העבודה.

לכן תמיד מומלץ להזמין מנעולן שהוא גם מומחה לפריצת דלתות, ככה לא תתעכבו ובמידה וצריך להחליף צילינדר הכל יסתדר במהרה. לא תצטרכו להמתין למנעולן שיבוא – אלוהים יודע מתי, כדי לסדר את הדלת שלכם. מנעולן שהוא גם פורץ דלתות זה הפתרון הכי טוב כי הכל מוכן מראש, וככה תוכלו להחזיר את השקט במהרה.

כיצד תמנעו תקלות בדלתות

לעיתים אתם בטח תוהים איך אפשר למנוע את התקלה הבאה, אך אפשר להימנע מלקרוא כל שני וחמישי לעזרה או לחילופין להגיע למצב של בזבוז כסף על מנעולים ודלתות נכון? אחד מהדברים הכי חשובים הוא לשים לב לדלת ולאיך אנחנו מתנהגים אליה, לעיתים, ברוב המקרים הבעיה היא אנחנו. (לא תמיד כן אל תיבהלו), לרוב אנחנו לא מסוגלים להתנהג נכון וזה לא בכוונה. כאשר אנו טורקים דלתות או מכניסים מפתח שוב ושוב למרות שהוא לא נכנס, מכניסים למנעול מפתח לא תקין, מלוכלך, מלא בחול – כל הדבר הללו בעצם גורמים להריסת הדלת. לכן מה שעלינו לעשות הוא לשים לב מה אנחנו עושים – כדי למנוע תקלות יש להתנהג בכבוד גם לדלת, להשתדל לא לטרוק אותה, לא להכניס בכוח דברים למנעול או לא להכניס מפתח לא תקין – בכך וכלו להבטיח לעצמם שהדלת תישמר לאורך זמן.

למה כדאי להזמין את חיים לפריצת דלת?

חשוב מאוד, למרות שבטח ציינו זאת, לבחור פורץ דלתות איכותי, מקצועי, בעל ניסיון שיודע איך לפרוץ דלתות מבלי להרוס לכם את הדלת, שהוא גם מנעולן מומחה שחוסך לכם לא מעט ובנוסף – שיודע לעשות את מה שהוא צריך לעשות בחיוך ובאיכות. שימו לב באמת שאתם בוחרים באיש מקצוע שיש לו שם, אל תבחרו ״בחפארים״ או חובבנים שעוד לא יודעים את העבודה ולא בעלי ניסיון רב, אחרת הדלת עלולה להיפגע ואז הנזק יהיה כבד יותר גם לנפש וגם לכיס. תבחרו במישהו שתרגישו שיחיזר לכם את השקט והביטחון במהרה.

אצלנו ב- ״חיים מנעולים״ תמצאו ניסיון של מעל ארבעים שנה בתחום של המנעולים. אנו מומחים בתחום ויודעים להעניק לכל לקוח את הדבר אשר מתאים לו. הידע והניסיון שלנו הובילו אותנו לאיפה שאנחנו היום. יש לנו מגוון רחב מאוד של צילינדרים, כל סוג שרק תרצו ושיתאים לדלת שלכם. אצלנו תזכו לאוזן קשבת, מחירים הוגנים והכי חשוב שירות יוצא דופן שעוד לא הכרתם. אל לכם להתפשר על איכות ושירות כשמדובר בדלת שלכם, בביטחון שלכם ובשקט שלכם. נתקלתם בבעיה? המפתח לא נכנס, עושה בעיות ומסרב לפתוח לכם את הדלת? הגיע הזמן לפעול – אל תדחו למחר את מה שאפשר לעשות היום. אנחנו פה בשבילכם כל הזמן. צריכים מנעולן? זה הזמן לפנות אלינו מחכים לכם גם באתר וגם בטלפון 050-5554341